Abstract


A Review on Digital Marketing Management During the Pandemic Period

Bu araştırma, dijital pazarlamanın uygulaması bir eğitime ve uygulamadan geçişle ilgili bakış açısını takip ediyor. Günümüzde dijital pazarlamadan faydalanabilecekleri uygulamalar, web siteleri ve sosyal medya gibi dijital kanallara ulaşmaktadır.   
Dijital ortamdaki bir teknoloji, yeni teknolojilerin ortaya çıkışı ve kullanıcılar hakkında artan bilgi miktarı ile veri analizi olmadan daha fazla pazarlama hayal etmek zor. Veriye dayalı uygulamalar, çekici ve kişiselleştirilmiş bir müşteri oluşturmasına yönelik kullanım. Veriye yönelik pazarlama, dijital kullanımla yönlendirilen, akıllı izleme ile etkinleştirilen ve her müşteriye müşteriye bir gibi davranarak etkilemek çok karmaşık bir şekilde yönlendirilir. İşletmeler ve girişimcilik, bu strateji içinde, seçim-ticaret çizimi ve daha kapsamlı bir şekilde tamamlanmış olması nedeniyle nihai ve sayısallı analizi ile bir arka plan oluşturur. Pazarlamada veri ve dijital teknolojiler, birkaç duygu verici dönüşüme geçtiler. Her aşama, eğitim için pazarlaman hazırlıklarını ve yardımcı malzemeye yardımcı olacak şekilde yardımcı olacaktır. 
Geçmiş literatürden yararlanır ve zaman içindeye yönelik pazarlama ve dijital teknolojiler doğru şekilde tasarlamak. Tüm dünya'nın 2021' bu yana bir kullanımı eski bir seçimden oluşan ve Big Data'nın yaygınlaşmasıyla ortaya çıkacak şekilde ortaya çıkacak. günümüzde modern anlamda yararlanılabilir, veriye göre iyin olabilir ve gerekliliği anlaşılır. Müşteriler için yüksek talepler, beklentiler ve tabi ki nihai sonuçlar, belirli amaçlar için yetiştirilir ve uygulanır. Veriye yönelik pazarlamanın tam olarak ne amaçla ve bir pazarlama markanızın iş hedefine uygunna nasıl iyi yardımcıne olarak bakalım.  Keywords

yönetim, dijital pazarlama, organizasyonlar, dünya çapında web, sosyal medya


Kaynakça